sp.irankc@gmail.com

ارتباط با ما

09120273029

تماس بگیرید

باکسر

باکسر ( Boxer )

استاندارد باکسر

کشور منشاء نژاد : آلمان

شماره استاندارد FCI : صد و چهل و چهار ، ۱۴۴

نوع بهره برداری : سگ همدم ،محافظ،نگهبان و کار

دسته بندی FCI : گروه ۲ نژادهای پینچر، اشنازرو مولوسوئید – بخش ۱-۲ نژادهای مولوسوئید- ماستیف شکل

خصوصیات عمومی :

باکسر سگی با اندازه متوسط ، پوششی نرم و صاف با بدنی متراکم ، ساختاری چهارگوش و استخوان بندی قوی می باشد . عضلاتش سفت و محکم و پیچیده درهم بوده که به شدت توسعه یافته است . حرکاتش توأم با سرزندگی ، قدرت و همراه با نجابت است .

سگهای باکسر نباید خیلی سنگین یا خیلی سبک باشند و یا کم و کاستی در عناصر اصلی تشکیل دهنده بدن خود داشته باشند .

 

رفتار ( خلق و خو ) :

باکسر می باید بی باک و نترس ، دارای اعتماد به نفس ، آرام و ساکت و ملایم باشد . خلق و خو در این سگها مهمترین مسأله بوده و به بیشترین و دقیق ترین توجهات نیازمند است . باکسر دارای حس فداکاری و وفاداری نسبت به صاحب خود و محیط نگهداری اش می باشد و به خاطر هوشیاری و اعتماد به نفسی که دارد به عنوان یک سگ مدافع مشهور است .

باکسر برای اهل خانواده بی ضرر اما نسبت به غریبه ها بدگمان است در بازی رفتاری پر نشاط و دوستانه دارد و زمانی که در موقعیت جدی قرار می گیرد بی باک و نترس است . آموزش پذیری این سگ راحت و مایل به اطاعت کردن است . باکسر با شهامت و بی باک بوده و هوش طبیعی و استعداد ردیابی از دیگر ویژگیهای اوست . این حیوان درد سر ساز نبوده و سگی تمیز است و برای همه خانواده قابل قبول می باشد و به عنوان یک سگ محافظ و همدم و یک سگ کار شناخته می شود و از ویژگیهای شخصیتی او حتی در سنین پیری قابل اعتماد بودن بدون هیچ مکر و حیله ای است .


دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *